Відбулося святкування 99-ї річниці Дня народження університету

IMG_20191011_120321

Сьогодні, 11 жовтня 2019 року у Міжнародний день дівчат, відбулося святкування 99-ї річниці дня народження університету та чергове привітання першокурсників, цього разу – за участю члена наглядової ради університету екс-президента України Віктора Ющенка. Останній у відповідь  на екзистенційно-провокативне запитання Максима Фіалки: “Як воно, бути президентом?” чесно і щиро вирік: “Важко”. На співчутливий інтерес щодо теперішнього самопочуття Віктор Андрійович відреагував обнадійливим: “Тепер легше”. Так народився локальний мем філософської спільноти – бо спочатку наче важко, а потім наче легше. Чи не так?

В наявності також були довге стояння на майдані коло церкви, вікопомні промови, запальні клубні танці та традиційне частування ритуальною кашею.

Спеціальна подяка за торт профкому та проф. О. В. Марченку та доброзичливу участь і чай доц. В. М. Процишину. І звісно гратулюємо університет і його студентство, і кращих з найкращих з ще перфектніших самих кращих: чарівну та мудру Естер Рогову, невідпорно розумних та дотепних Максима Фіалку, Олексія Величко, Богдана Чионга.

Куратор (доц. П. В. Кретов) висловлює офіційне співчуття всім хто не міг насолодитися цим святом “людського, занадто людського” (Ніцше би плакав) разом з нами.

IMG_20191011_120321

IMG_20191011_132738

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code