Зустріч зі студентами відомого волонтера Давіда Пластера

photo_2019-12-03_10-34-44

Учора, 2 грудня 2019 року відбулася зустріч зі студентами ННІ міжнародних відносин історії і філософії та ННІ іноземних мов відомого  волонтера, 36-річного колишнього американського військового Давіда Пластера,(David Plaster) військового лікаря та фахівця з соціальних комунікацій.

(Див. наприклад: https://www.facebook.com/david.plaster13/,

https://nv.ua/ukr/kyiv/borotba-z-narkotikami-v-kiyevi-novini-ukrajini-50043442.html,

https://www.youtube.com/watch?v=nWf4tAYoJzo,

https://www.youtube.com/watch?v=iKwRfCJc31I,

https://www.youtube.com/watch?v=0zjqz9K4c4M).

Зустріч була ініційована Іриною Шевченко, магістранткою кафедри філософії, журналісткою (всеукраїнський часопис “Країна”) та співробітником Д. Пластера та дирекцією ННІ Міжнародних відносин історії і філософії.

Засновник ГО “Аномалія” Давід Пластер розповів про філософські, ментальні та мотиваційні підстави волонтерського руху в опорі на свій значний (з 2012 року в Україні) досвід роботи, поділився планами та пропозиціями розгортання діяльності в м. Черкаси. Реабілітація постраждалих від ПТРСМ, боротьба з розповсюдженням наркотиків, вивчення англійської мови на започаткованих ГО курсах – все це було і є в центрі уваги ГО “Аномалія”. Згадуючи відому теорію-метафору “розбитих вікон”, спікер підкреслив, що лише наявність власної філософії є запорукою розвитку на шляху до європейських стандартів життя.photo_2019-12-03_10-34-44

Назагал, головний меседж симпатика України полягав у викоріненні байдужого ставлення до світу в якому живе людина, а отже і до не самої з її ж таки боку. Гумор, вільний перехід з української на англійську та російську мови допоміг спікеру налагодити контакт зі студентською авдиторією. З приємністю відзначимо, що тема філософії як фундаменту поведінкових моделей постійно була в центрі уваги Давіда.

Окрема подяка студентам першого курсу спеціальності філософія Естер Роговій, Каріні Старигіній, Максиму Фіалці, Олексію Величко за активну участь у заході та діалозі зі спікером. Не помітити Естер наш гість просто не міг!

Павло Кретов

photo_2019-12-03_10-06-24

IMG_20191202_132624-768x576 (1)

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code