Студенти-філософи завітали на виставку Севастяни Федоренко «Vita – тональність»

IMG_3599-з

У межах заходів Інтерактивної просвітницької платформи студенти завітали у Черкаський художній музей на персональну виставку Севастяни Федоренко «Vita – тональність».

Художниця займається абстрактним живописом, розписом кераміки й інтер’єру, вивчає філософію мистецтва і символу. Член Національної Спілки художників України з 2021 року.

Атмосфера виставки завжди розкривається  у безпосередній присутності, художнє бачення автора – у діалозі на творчій зустрічі.

Тим більше, коли є можливість почути думки про особливості становлення його мистецького почерку  від художників-вчителів, мистецтвознавців, арт-кураторів.

Що таке абстракціонізм і якою є його природа? Як створювали новий світ образів перші абстракціоністи? Як через абстрактне, уявне можна виразити конкретне, дійсне? Як філософія життя та інтуїтивізм впливають на творчу концепцію і формування індивідуального стилю? На вивчення цих питань надихнула виставка Севастяни.

Дякуємо художниці за життєствердні образи, можливість доторкнутися до прекрасного й отримати натхнення у цей непростий час.

Центр візуальної культури і соціальних практик

IMG_3599 DSC_0006 DSC_0066 DSC_0074
IMG_3587
IMG_3590

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code