Після тривалої вимушеної перерви проєкт «Філософська кав’ярня» відновив свою роботу

кавярня

У рамках роботи Центру когнітивної риторики та філософсько-теологічних досліджень кафедри філософії та релігієзнавства ННІ міжнародних відносин, історії і філософії ЧНУ ім. Б. Хмельницького на майданчику (2 поверх У БЦ «Хрещатик -сіті»)  ростерії  «Фабрика кави», мережі  кав’ярень міста, 28 жовтня відбулася ІІІ сесія проєкту «Філософська кав’ярня».

Темою сесії була: «Філософська антропологія війни та Медіафілософія».

Спікер: Павло Кретов.

Модератори: Естер Рогова, Євген Кияєв.

Неформальна обстановка,  (що не виключало готовності за оголошення тривоги, будь-якої миті спуститися в укриття) дружнє спілкування, чай та кава з різноманітними смаколиками неабияк сприяли вільному обміну думками. Ситуація живого спілкування, атмосфера сократівської бесіди та (майже) платонівського симпосію засвідчила інтерес університетської спільноти та містян до філософської проблематики. Сакраментальне питання щодо того, як повернути філософування з академічних авдиторій на вулицю, на Агору, до побутових життєвих форм вирішувалося в дії.

Велика подяка всім учасникам, викладачам, колишнім та теперішнім студенткам та студентам, аспірантам університету, модераторам акції.

Спеціальна подяка Олексію Величко та Антону Озерану за вдумливу аналітику.

Дякуємо персоналу «Фабрики кави» та Олексію Лозину за підтримку проєкту.

Дякуємо за інформаційну підтримку та участь Зої Шевченко.

Прийнято рішення розширити проєкт через залучення мистецьких кіл міста, та подальшу трансформацію способів проведення сесій.

Більше фото за посиланням: https://flic.kr/s/aHBqjAcY84

Павло Кретов

10
4

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code