Наші випускники. Олександр Дубина

Сонце в кишені
Як відомо було ще орфікам і Піфагору, гармонія космосу (міра порядку, в небуквальному перекладі з давньогрецької) породжує музику сфер, чути яку під силу не софосу-ерудиту чи вправному софісту-ритору, а істинному філософові, що любить та поціновує мудрість, розуміючи, що вона асимптотично вислизає від людини в просторі та часі. Але при цьому її пошуки залишають по собі мелодію.  З якої все починається, яка все супроводжує і якою ж таки все закінчується у вселенському вихорі  Геракліта чи то вогні Емпедокла. Музика і філософія, філософія та музика. За словом Йосипа Мандельштама: “..Останься пеной, Афродита, и слово – в музыку вернись..”.
Випускник кафедри, магістр філософії (і потому – аспірант – філософія ж бо ніколи не перестає, як от любов у відомому посланні апостола Павла) Олександр Дубина є фронтменом рок-гурту “Сонце в кишені”. Представляємо увазі гостей сайту та симпатиків кафедри промовідео гурту, розпочинаючи проект репрезентації наших знаних у місті випускників.

Олександр Дубина: “Як охарактеризував нас Phill Pukharev, ведучий рубрики “Нова Українська” на Громадське радіо, – «хіпстери-патріоти», пісні яких «привіт невимушеному українському поп-року початку 2000-х». Про нас вже чули на хвилях Ера Медіа / Радіо Ера ФМ, Армія FM, Є! Радіо, у декількох програмах присвячених нашій творчості у «Слухоманії» на FDR Media. Нас чули на фестивалях Бандерштат, Woodstock Ukraine, ШеFest , ГайдаFest та ін. найновіші пісні можна почути на порталі наших друзяк MusicInUA”.

«Сонце в кишені» – черкаський рок-гурт створений в 2013 році -https://www.facebook.com/sontsevk/

Дискографія: https://soundcloud.com/sontsevk

Брали участь у фестивалях таких як – Бандерштат, Woodstock Ukraine та ін.

Відео-щоденник: https://www.youtube.com/watch?v=Olh6o2JgAHg

Кліп гурту на сингл «Ти є в мені» набрав більше 12 тис. переглядів на YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=MucO66q7sOY

Новий сингл – «Алло, Коханнє» на порталі MusicInUa набрав більше 8 тис. прослуховувань – https://www.youtube.com/watch?v=LhPPQ51Zv-Y

Склад гурту: Олександр Дубина –вокал, гітара;

Олександр Демешко – гітара

Дмитро Чабаненко – бас, клавішні;

Андрій Яковлєв – барабани;

Святослав Подольский – сопілка, джембе.

Олександр Пєтухов – тамбурин

Контакти:

(067) 460 62 69; (093) 624 10 41;  e-mail: sontsevk@gmail.com

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code