Студентки відвідали виставку Олексія Ревіки «Червона лінія»

виставка Ревика

28 квітня студентки І курсу філософського відділення (Анастасія Гончаренко, Діана-Крістіна Назаренко, Марина Сторчак і Анастасія Крамаренко) відвідали виставку київського художника Олексія Ревіки «Червона лінія».

Арт-галерея «Склад №5» представляє 34 антивоєнні плакати виконані після 24 лютого 2022 року. Роботи створені за допомогою кулькової ручки.

Серія «Червона лінія» активно експонується в антивоєнних проєктах в багатьох країнах світу. Митець вважає, що художній фронт є невід’ємною частиною руху спротиву, який українське суспільство протиставляє військовій агресії росіі, а також важливим інструментом комунікації за межами України задля привернення уваги та забезпечення всебічної підтримки з боку світового співтовариства.

Виставка переповнює емоціями від влучного втілення задумів художника у жорстких, важких, але вишуканих творах.

Вразила виставка і студентство.

«Рада мати можливість познайомитися з прекрасною творчістю українських митців. Вражає, як завдяки звичайній кульковій ручці можна створити такий шедевр. Кожен плакат нагадує нам про цю страшну війну, та з ким ми насправді воюємо», – зазначила Анастасія Крамаренко.

изображение_viber_2023-04-29_13-31-10-194

«Дуже приємно було познайомитися з Олексієм Ревікою, хоч і не віч-на-віч. Виставка сколихнула мою душу, змусила залізти в ті болісні щілини пам’яті, які навряд чи повністю загояться, нагадала про жорстокість і несправедливість світу. Це те, з чим ми зустрічаємося майже кожного дня…», – коментує Марина Сторчак.

изображение_viber_2023-04-29_13-31-10-437

Також своїми думками поділилася Анастасія Гончаренко: «Мене зачепили експресія та біль, що виражені через образи людей. Поєднання реалізму з абстрактними деталями виглядають гармонійно та зачаровують. Символізм, яким проникнуті роботи митця, має силу, але зрозуміло, що весь спектр знаків усвідомити не вийде. Тому, хотілось би послухати автора на рахунок цієї теми».

изображение_viber_2023-04-29_13-31-10-871

Виставка діє до 20 травня. Вхід вільний.

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code