Проект “Паноптикон”: Юлія Михайленко

Юля Михайленко

В межах проекту “Паноптикон” Центру когнітивної риторики та теологічних досліджень кафедри філософії та релігієзнавства ми продовжуємо презентацію челендж-відео учасників.

Після першого, так би мовити, парадигмального ролику Марії Боковні, який став своєрідною відеовізитівкою кафедри, та після відео Вікторії Годованої, посту Анни Поленякіної, відео Анни Бершадської,  Максима Фіалки та  Катерини Овчаренко, ролику Ірини Шевченко та Марії Шейх, ролику Олексія Величка, відео Анни Врани, ролика Юлії Литвинвідео Богдани Могилки, ми щасливі  представити Вам заключне відео цього сезону, навчального року 2019-2020.

І не випадково сьогодні ми побачимо Юлію Михайленко, магістрантку навчальної програми “Соціогуманітарна аналітика та основи логотерапії, легкість і водночас глибина бачення світу та філософування якої люба усій філософській спільноті університету. Юлія вже зробила перші кроки на шляху практики філософського консультування, і ми впевнені що це прислужиться і Юлії, і її комунікантам, і тим хто захоче опанувати цю навчальну програму на нашій кафедрі.

Проект “Паноптикон” продовжується.
Практикуймо філософію разом!
Приєднуйтесь, хто ще не з нами!”

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code