Про філософію в контексті людського спілкування говорили в прямому ефірі передачі “Експозиція”

фото експо 2

29 березня 2019 року відбувся прямий ефір передачі “Експозиція” на Черкаській ТРК “Експо-ТВ”, з ведучою, тележурналісткою Ольгою Мальованою та запрошеними гостями, доцентами кафедри філософії та релігієзнавства Володимиром Процишиним та Павлом Кретовим.

Тема передачі: “Філософія в контексті людського спілкування”. В процесі цікавої та плідної розмови було окреслено проблематику спілкування та діалогізму в екзистенційному, онтологічному та соціальному вимірах, обговорено ситуації конкузіональної інформаційної війни, постправди в Україні та світі та виклики сучасних інформаційно-комунікативних технологій для людини в просторі спілкування.

Також було представлено відкриті кафедрою філософії та релігієзнавства в 2019 навчальні програми Прикладна конфліктологія” (бакалаврат) та “Соціогуманітарна аналітика та основи логотерапії” (магістратура) та обгрунтовано їх актуальність та затребуваність в контексті тенденцій розвитку соціально-економічного та політичного вимірів спілкування та комунікації.

В інтерактивному режимі коментувалися дзвінки глядачів прямого ефіру.

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code