Японія і культура: роль кольору у виховних практиках

У Черкаському обласному художньому музеї 3 лютого 2018 року о 14.00 відбудеться тематична зустріч з Сергієм Радченком, президентом Черкаського «Бітлз-Клубу», амбасадором музею «TheBeatlesStory» в Ліверпулі, одним із авторів нещодавно виданої книги «Прикасаясь к Вселенной TheBeatles». Він багато подорожує та має цінний досвід безпосереднього перебування в культурі, вивчення її обрядів та звичаїв. Мандруючи країною вранішнього сонця, Сергій Радченко відчув унікальність іншого коду культури, який хотів би розкрити через символіку кольору як історичну знакову систему.
Розмова піде про культурні особливості у сприйнятті кольорів різними народами, яку роль грає колір у розвитку дитини, як можна використовувати колір в арт-терапевтичних практиках.
Кожен культурний світ має свою унікальну палітру. Запрошуємо взяти участь у зустрічі, на якій Сергій Радченко не лише поділиться своїми враженнями, а й розповість про японські виховні практики та чому ми можемо навчитися у японців.
Репрезентативним матеріалом зустрічі є виставка «Японський стиль: кімоно та аксесуари» та зразки кольоро-терапії з історії та сучасності.

Модератор зустрічі: Пушонкова Оксана, доцент кафедри філософії та релігієзнавства, вчений секретар музею.

Вартість – 10 грн
Довідкова інформація за тел. 33-46-81

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code