Підведено підсумки цьогорічного (2019), другого конкурсу учнівської молоді “ФІЛОСОФ І Я”

IMG_20190507_124821

Підведено підсумки цьогорічного (2019), другого конкурсу учнівської молоді “ФІЛОСОФ І Я”.

Оскільки в ньому брали участь юні науковці з різних міст та регіонів України, то конкурс за змістом набув статусу всеукраїнського, що додає  оптимізму щодо майбутнього вітчизняної гуманітаристики.

Переможців та учасників відзначено дипломами та призами.

Перемогу та перше місце, на думку жюрі конкурсу, представленого докторами філософських та історичних наук, професорами інституту історії і філософії, вибороло есе Василя Верещагіна, учня комунального закладу освіти «Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області», на тему: “Молодіжна культура: сучасне мистецтво на прикладі вуличних графіті” (науковий керівник В. О. Кронгауз).

Варті відзнаки також роботи Анастасії Зубрицької (“Повсякденний побут українця та його філософське осмислення” (М. Ватутіне, Черкаський державний бізнес – коледж, науковий керівник О. Ю. Рилова), та Анастасії Бобокало (“Самореалізація в сучасному житті”, м. Черкаси, Черкаський державний бізнес – коледж, науковий керівник О. Ю. Рилова).

Бажаємо учасникам творчої наснаги, наукових та академічних здобутків, життєвого успіху та щастя.

Сподіваємося, що зустріч і діалог з філософією, започатковані в межах проекту кафедри філософії та релігієзнавства ННІ історії і філософії Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького, продовжаться в ваших життях!

Куратор проекту – доцент кафедри філософії та релігієзнавства Павло Кретов.

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code