Підсумки VI регіонального конкурсу учнівської та студентської молоді ФІЛОСОФ і Я 2023

нагороди

Центр філософсько-теологічних досліджень та когнітивної риторики кафедри філософії, соціальних та політичних наук ННІ МВІФ ЧНУ імені Богдана Хмельницького інформує про остаточні підсумки VI регіонального конкурсу учнівської та студентської молоді ФІЛОСОФ і Я 2023.

15.05.2023, в ознаменування всеукраїнського дня науки та на тижні науки ННІ МВІФ та ЧНУ,  відбувся фінальний круглий стіл академічної спільноти університету,  учасниць та учасників конкурсу, в якому взяли участь директор ННІ міжнародних відносин, історії і філософії професорка Н. І. Земзюліна, завідувач кафедри філософії та релігієзнавства професор О. В. Марченко, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича доцент Г. М. Голиш, доценти Т. В. Терещенко, В. М. Процишин, наукові керівниці конкурсанток та конкурсантів О. В. Смолянова, О. І. Киченко, О. А. Лесечко, І. П. Устименко, студентство філософських  спеціальностей, конкурсанти, викладачі кафедри. Було проблематизовано соціальну динаміку та філософську антропологію суспільства під час війни, розвій національних ідеї та ідентичності, прогностику післявоєнного майбутьнього України.

Без імені1

В полілозі взяли активну участь Марина Сторчак, Олексій Величко, Ольга Смолянова, Юрій Кондрашкін, Володимир Процишин, Павло Кретов.

Модерував зустріч координатор конкурсу  Павло Кретов.

Висловлюємо вдячність спільноті юних людей, які беруть на себе відповідальність за власні ідентичність і мислення, пишаємося молодою  вільною і незламною Україною, яку вони гідно представили, як у сфері художнього, так і академічного дискурсів. Дякуємо їх педагогам, що в офіру нашому майбутньому докладають своїх зусиль.

Спеціальна подяка Г. М. Голишу,  директору наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, та Т. В. Терещенко, заступниці директора ННІ з наукової роботи за постійні підтримку і допомогу.

Особлива подяка доцентці кафедри З.В. Шевченко за традиційні і потужні інформаційний супровід та підтримку.

IMG_20230515_095151

Констатуємо, що конкурс на другий рік воєнного часу відбувся!

Остаточний перелік лавреатів конкурсу:

  1. Анна Устименко, Новоукраїнський НВК, тема: «Форми раціоналізації війни. Ідеологія війни», диплом переможниці VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  2. Юрій Кондрашков, Київський університет інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», тема: «Раціоналізація війни. Ідеологія війни», диплом переможця VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  3. Михайло Рибалко, тема: «Екзистенційні виклики війни та їх вплив на смисл життя», Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу, диплом лавреата 2 ступеня VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  4. Ліана Лесечко, Новоукраїнський НВК, тема: «Дитинство і війна. Травматичний досвід в освіті», диплом лавреатки2 ступеня VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  5. Даниїл Потапенко, Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього фахового коледжу, тема: «Емоції та мотивація людини під час війни. Соціальна психологія війни», диплом лавреата 3 ступеня VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  6. Євгенія Хоменко, ФІМЛІ (Черкаси), тема: «Дитинство та війна», диплом лавреатки 3 ступеня VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.
  7. Анастасія Харченко, ФІМЛІ (Черкаси), тема: «Дитинство та війна. Травматичний досвід в освіті», диплом лавреатки 3 ступеня VI регіонального конкурсу учнівської молоді «ФІЛОСОФ і Я» 2023.

Павло Кретов

 

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code