Завдання вікторини «Ігри розуму»

Green-and-Red-Sophisticated-Vintage-Gift-Idea-Facebook-Post-2

Усім веселим та допитливим!

Завдання вікторини «Ігри розуму»!

❄️☃️❄️

За рікою Пекельного Вогню, за лісом Синіх Сполохів височів аж до хмар неприступний замок Верховного Куратора і Великого мага на ймення Олдерманн. Сьогодні там чекали молодих магістрів-випускників, і мала вирішитися їхня доля. Настав час останнього випробування!

Стоячи біля вікна у високій башті, Великий Маг задумався. Яким має бути цьогорічний іспит? Виснажливим поєдинком магічних заклять? Чи може?… І тут він голосно розсміявся: О, так! Перевірка буде особливою, такою, на яку вони вже точно не очікують.

А тим часом випускники, хвилюючись, шепотілися у передпокої. До замку прибули молоді чаклуни Янгвізор та Янгвізар, а також їх сестри, чаклунки Маджійянг та Маджійонг. Напружене чекання, і… Куратор запрошує всіх до трапези.

У Діамантовій Залі вже стояли пишно накриті столи, на яких скатертини виблискували блакитною білизною, столове срібло сліпучо сяяло, а крізь кришталеві келихи вигравала зелено-синя веселка.

– Що ж, шановні мої, спочатку поїмо, ну а далі… Далі подивимось, – підступний господар не сказав, що іспитом буде …сама вечеря!

Всі звернули погляди на стіл. На вечерю пропонували: на перше – кремовий суп із зелених мухоморів або ж кремовий суп із червоних мухоморів. На друге – в’ялені грибочки з журавлиною, або хвостики ящірки, тушковані в сметані, або зміїна шкірка під часниковим соусом. На десерт – бузинове тістечко з карамеллю або желе із сушених сливо-грушок. Смачна їжа заспокоїла юних магів, вони навіть стиха перемовлялися між собою.

Але була важлива умова: повна вечеря мала складатися з однієї страви відповідно на перше, на друге і на третє.

А вже після святкових гостин здивована молодь раптом почула запитання Куратора: скільки може бути повних вечерь для тієї людини, яка їстиме хвостики ящірки, тушковані в сметані тоді і тільки тоді, коли на десерт у неї желе із сушених сливо-грушок?

У Діамантовій залі запанувала гнітюча тиша. Верховний Маг здивовано підняв брови: невже не вирішать задачу?

Ви заінтриговані? Тоді допоможіть молодим чаклунам та чаклункам розібратися з наборами страв і довести, що вони не дарма вчилися і чарам, і вмінню мислити.

❄️☃️❄️

Умови участі у вікторині за посиланням: http://philosophy.ck.ua/igry/

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code