Відбулось перше засідання студентського дискусійного клубу «Софія – Поліс»

зображення_viber_2023-10-26_19-08-36-315

25 жовтня відбулось перше засідання студентського дискусійного клубу «Софія – Поліс», створеного на базі ННІ міжнародних відносин, історії і філософії.

Предметом обговорення була обрана проблема співвідношення політики та етики, варіанти її теоретичного вирішення в історії філософії та політології, умови та можливості досягнення практичної єдності моральних цінностей та політичної доцільності в діяльності політиків та в житті соціальних спільнот. Вістрям дискусії стала альтернатива арістотелевого тлумачення політики як піклування про спільне благо (нероздільність етики і політики) та позиція мак’явелізму із його настановою на досягнення політичної мети із застосуванням будь-яких, в тому числі й аморальних засобів (автономія етики і політики). Також були порушені питання щодо ролі мас-медіа в сучасній політиці, психологічних і моральних чинників та мотивів політичної активності людини.

В дискусії взяли активну участь студенти-політологи  першого року навчання  – Олег Бєсєдін, Назар Слободянюк, Софія Скалецька, Тетяна Іванова, Ілля Бонюк, студент магістратури Вадим Беньковський, студентка психологічного факультету Марія Ломонос, а також викладачі кафедри філософії, соціальних і політичних наук Павло Кретов, Олександра Дем’яненко і Володимир Процишин.  Технічне забезпечення здійснював лаборант кафедри – Вадим Бутко.

Дякуємо всім учасникам засідання і готуємось до наступних дискусій.

 зображення_viber_2023-10-26_19-08-36-315
  зображення_viber_2023-10-26_16-40-15-188
 

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code