Відбулась творча зустріч науковиць Черкащини

науковиці Черкащини

З нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці, який традиційно відмічається 11 лютого, 9 лютого у комунальному закладі «Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка» Черкаської обласної ради відбулась творча зустріч жінок-вчених Черкащини. Науковиці Оксана Пушонкова, Марина Василенко, Зоя Шевченко, Яна Трояк, Ольга Рябуха презентували наукову та просвітницьку діяльність Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко, депутат обласної ради, начальник управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський та заступниця міського голови Анастасія Чубіна відзначили учасниць заходу почесними грамотами.

Поетично-музичним дарунком учасниць дійства привітали працівники бібліотеки Федір Пилипенко і Катерина Вербівська та відомий у Черкасах поет і бард Володимир Радько.

Окрема подяка організаторці зустрічі за багаторічну підтримку й співпрацю – голові правління Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України Людмилі Дудко.

Нагадаємо, Міжнародний день жінок і дівчат у науці відзначається відносно недавно. Його започаткували резолюцією на 70-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року. Це свято є черговим нагадуванням про важливість повного і рівного доступу жінок та дівчат до науки, а також забезпечення гендерної рівності.

Україна належить до країн із високим рівнем участі жінок в наукових дослідженнях і розробках, за даними ЮНЕСКО станом на червень 2018 року в українській науці 45% жінок. Це 12-те місце серед європейських країн.

Більше про захід у відео на на ТРК «Ільдана»:


на сайт

Шевченко Зоя

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code