Університет Глазго відкриває постдок-програму з філософії космічного проектування

safe_image

Інформація до роздумів спеціально для провідників масової побутової свідомості з її обмеженим скептицизмом щодо майбутнього філософії в цифрову та космічну епоху. Філософія продовжує свій розвиток разом з людством та його технологіями, оскільки вона, за Ніцше, є саме тим, “людським, занадто людським”, що складає сутність людини, людства, цивілізації та культури.

Університет Глазго (Шотландія) відкриває постдок-програму з філософії космічного проектування, пише Daily Nous. http://dailynous.com/2018/11/14/world-philosophy-phd-opportunity/

Науковими керівниками напряму будуть філософи, експерти в області епістемології (науки про знання) і метафізики Адам Картер і Ніл МакДоннел, а також співробітник NASA Майкл Холлоувей. Вони вже отримали грант британської Ради з досліджень в області мистецтв і гуманітарних наук на розвиток напряму.

Студенти будуть вивчати космічну безпеку, аналізувати допущені помилки при проектуванні космічних кораблів і станцій, прогнозувати ризик і т. Д. Мета дослідників – попередити якомога більше космічних пригод.

Від півроку до року студенти проведуть на стажуванні в NASA.

В аспірантуру віддають перевагу кандидатам, у яких вже є філософська освіта (рівня магістратури). Подати заявку на навчання можна до 14 грудня 2018 року, навчання розпочинається 1 жовтня 2019-го.

Докладніше про програму можна дізнатися на сайті університету. http://dailynous.com/2018/11/14/world-philosophy-phd-opportunity/

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code