“Своєрідний гімн молоді”: черкаський гурт записав пісню на слова Василя Симоненка

Сонце в кишені

“Є тисячі доріг”. Таку назву має новий кліп черкаського гурту “Сонце в кишені”. Створили пісню на основі вірша українського поета та журналіста Василя Симоненка, приурочивши до річниці від дня його народження, розповів Суспільному вокаліст гурту та наш випускник-філософ Олександр Дубина.

Ідея написати музику до вірша з’явилася у нього після відвідин бібліотеки, зауважив Олександр Дубина: “Якось восени був у обласній бібліотеці і побачив експозицію творів Василя Симоненка. Проходячи повз, не міг не зупинитися. Відкрив одну із книг, а там цей вірш”.

Ця пісня — своєрідний гімн покоління молодих людей, черкащан, які проживають в різних місцях, зауважив Олександр: “Власне, це ровесники незалежності України, можливо, трохи старші. Це співпадає з нашими внутрішніми переживаннями”.

Учасник гурту Святослав Подольський розповів: пісня вийшла симфонічною, тому вирішили додати сопілку. “Вона досить лірична, тому сопілка гарно підходить. Ми вперше записали композицію із сопілкою”, — зазначив він.

Аранжуванням задоволений бас-гітарист Дмитро Чабаненко. Від себе він додав низького звучання. На його думку, це одна з кращих пісень гурту.

Джерело: Суспільне

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code