Соціологічні студії “Школа інтерв’юера” оголошують про початок набору слухачів!

Лого

Програма роботи Соціологічних студії “Школа інтерв’юера”  розрахована на учнів старших класів загальноосвітніх середніх шкіл, студентів і випускників коледжів та вищих навчальних закладів, які цікавляться соціологією.

Соціологічні студії “Школа інтерв’юера” надають можливість слухачам отримати нові знання з соціології, логіки, етики, психології та набути практичні навички проведення соціологічних опитувань (анкетування та соціологічне інтерв’ю).

Слухачі, які успішно пройдуть всі етапи навчання, отримують сертифікат, що засвідчуватиме підвищення їхньої кваліфікації та надасть право на професійній основі брати участь, у тому числі в якості інтерв’юера, у проведенні соціологічних досліджень на замовлення фізичних та юридичних осіб, підприємств, установ, Соціологічної асоціації України та соціологічних служб на території Черкаської області та за її межами.

Навчання здійснюється на платній основі (68 аудиторних годин).

Для запису на навчання, а також за додатковою інформацією звертатися за телефонами: (097) 233 16 18, (067) 470 05 36.

***

Соціологічні студії – це освітній проект, заснований на базі ННІ історії і філософії Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького за підтримки Черкаського регіонального відділення Соціологічної асоціації України.

 

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code