Рубежі: шляхи і стани

Рубежі: шляхи і стани

24.12.2016 р. відбулося чергове засідання філософського гуртка ЧНУ ім. Б. Хмельницького на тему: “Рубежі: шляхи і стани”.

Особливістю даного заходу була зустріч студентів, випускників та викладачів філософського відділення університету. Обговорювалися різні філософські питання (“В чому сенс філософії?”, “Що означає мислити критично?” та ін.), розроблялися плани майбутніх творчих заходів (н-д, проект поєднання виставки художніх творів з написанням філософського ессе під спільною темою “Палімпсести душі” та ін.). Також відбувся розіграш подарункової лотереї, що супроводжувався веселими жартами, і кожен зх присутніх отримав нехай невеличкий, але пам’ятний  сувенір (іграшку, смаколик чи чашку).

Зустріч  пройшла у невимушеній, жвавій та доброзичливій атмосфері. Випускники згадували повчальні або ж кумедні епізоди з власного навчання, а студенти уважно слухали і “мотали на вус” (викладачі загадково посміхались). Розходились присутні з твердим наміром продовжувати спільну філософську діяльність.

Більше фото ТУТ.

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code