Про актуальність практичної філософії говорили з учнями випускових класів колегіуму “Берегиня”

Берегиня

4 лютого 2021 року відбулася  конференція кафедри філософії та релігієзнавства та випускових класів Черкаського колегіуму “Берегиня”.

Метою модераторів зустрічі, доцентів кафедри Олени Астапової,  Володимира Процишина та Павла Кретова було пояснити, чому практична філософія і конфліктологія актуальні і перспективні на ринку праці і чому професії, які оперують «людським символічним капіталом» (human symbolic capital), у XXI столітті переважатимуть традиційні, а також розповісти про можливості самореалізації, які надає навчання в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, та на випусковій кафедрі філософії та релігієзнавства.

Під час зустрічі з 11-а, 11-б та 11-в було забезпечено належну промоцію основного меседжу зустрічі, учнів було запрошено до участі у численних проектах та програмах кафедри, як in real time, так і на on-line, на віртуальних комунікаційних платформах, роздано інформаційні буклети та флаєри.  Висловлюємо вдячність адміністрації навчального закладу та спеціальну подяку за співпрацю заступнику директора Наталі Сергіївні Задорожній.

Павло Кретов

20210204_105419

20210204_102745

20210204_105422

 

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code