На кафедрі триває профорієнтаційна робота

проф

Поєднання зусиль кафедри філософії, соціальних та політичних наук і кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання у проведенні профорієнтаційної роботи.

15 березня доценти відповідних кафедр П’янзін Сергій Дмитрович і Василенко Марина Петрівна відвідали загальноосвітню школу № 20, де поспілкувалися з учнями 11 класу. Викладачі розповіли про особливості своїх спеціальностей, їх «родзинки» та перспективи для майбутніх студентів.

5

Сергій Дмитрович розповів про нову дисципліну – конфліктологію, чим викликав значний інтерес учнів. Марина Петрівна зацікавила учнів польською мовою, яку Черкаський національний університет пропонує у межах спеціальності «Польська мова. Переклад та міжкультурна комунікація». Учні були активними учасниками спілкування, виявили бажання прийти до нас на День відкритий дверей, щоб ближче познайомитися з нашим університетом,  спеціальностями та викладачами.

6

Ми вдячні адміністрації школи за сприяння заходу й всебічну підтримку. Особливі слова подяки завучу школи – Копач Олені Василівні за допомогу, доброзичливе ставлення й увагу; а також вчительці Валентині Володимирівні Ганжі за допомогу у демонстрації наших профорієнтаційних презентацій.

Сергій Пʼянзін

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code