Цьогоріч 14 січня втретє відзначається Всесвітній день логіки

14 січня

Цьогоріч 14 січня втретє відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛОГІКИ – WORLD LOGIC DAY (див. http://www.logica-universalis.org/wld3).

14 січня рішенням ЮНЕСКО було проголошено Всесвітнім днем логіки, який проводитиметься разом із Міжнародною радою по філософії та гуманітарних науках.

Перший Всесвітній день логіки відзначався 14 січня 2019 року.

Метою проголошення було артикулювання уваги наукових товариств та громадськості до інтелектуальної історії, концептуального значення та практичного застосування логіки.

Заходи, присвячені Всесвітньому дню логіки 2021: наукові конференції, круглі столи, доповіді, відкриті лекції, семінари будуть проходити в Аргентині, Австрії, Бразилії, Болгарії, Канаді, Чилі, Китаї, Хорватії, Данії, Естонії, Франції, Німеччині, Угорщині, Індії, Ірані, Італії, Японії, Казахстані, Мексиці, Молдові, Нідерландах, Нігерії, Перу, Філіппінах, Польщі, Португалії, Республіці Корея (вперше), Росії, Іспанії, Швейцарії, Уганді, Україні, Великобританії, США, Ватикані, Венесуелі (більше інформації https://wld.cipsh.international/wld.html).

В межах міжгалузевої дисципліни «Логіка та юридичне мислення» студенти 2 та 3 курсів нашого університету підготували вітальні листівки до святкування Всесвітнього дня логіки 2021, які пропонуємо для перегляду. Привітання звучать і традиційно, і жартівливо, і грайливо.

А якщо серйозно, то приємно, що сучасна молода людина все більше цікавиться логікою, критичним мисленням. Хочу подякувати усім студентам за цікаву, плідну роботу в створенні «аргументативних» роликів, моделей акаунтів видатних людей та вітальних листівок.

Олена Астапова

мне нрав больше всего

откр лог

привітання

откр 11

откр 10

откр 9

откр 8

откр 6

откр 7

откр 4

откр 3

откр 2

откр 1

5откр

4аоткр

4откр

3 откр

2аоткр

1откр

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code