Бібліотечні ресурси вільного доступу

Обложка

Шановні колеги та студентство, доводимо до Вашого відома, що для нашого університету наразі доступні такі ресурси вільного доступу.

Безкоштовний доступ до повнотекстових ресурсів в межах проєкту Research4Life

Детальніше про ресурс: https://biblioteka.cdu.edu.ua/index.php/45-vidkryti-dostupy-do-mizhnarodnykh-povnotekstovykh-elektronnykh-dokumentiv/843-bezkoshtovnyi-dostup-do-povnotekstovykh-resursiv-v-mezhakh-proiektu-research4life.html

Як користуватись:

 1. Перейти на головну сторінку платформи: https://www.research4life.org/
 2. У горизонтальному меню наверху сторінки обрати пункт «Access Content» -> «Access Content»
 3. На сторінці, що відкрилась, потрібно обрати бажаний тип контенту або необхідну колекцію фонду. Детальніше про колекції можна прочитати за посиланням вище.
 4. Після того, як тип або колекцію було обрано, перед вами буде виведено список знайденого контенту, який маркується різними помітками, які повідомляють про тип доступу до контенту.
 5. Для деяких ресурсів потрібна авторизація на сайті! Для отримання логіну та паролю, варто звернутись до відділу інформаційних технологій наукової бібліотеки ім. М. Максимовича або за електронною адресою biblioteka.cnu@gmail.com.

Електронний контент відкритого доступу наукових досліджень My Research

Детальніше про ресурс: https://biblioteka.cdu.edu.ua/index.php/45-vidkryti-dostupy-do-mizhnarodnykh-povnotekstovykh-elektronnykh-dokumentiv/842-elektronnyi-kontent-vidkrytoho-dostupu-naukovykh-doslidzhen-my-research.html

Як користуватись:

 1. Перейти на головну сторінку пошукового ресурсу MyResearch: https://myresearch.org/client/en_US/research/
 2. У полі пошуку ввести пошуковий запит. Пошукові запити бажано набирати англійською, французькою або іспанською мовами! Пошукова система також може знаходити й україномовні матеріали по запитам українською мовою, але їх менше, ніж англійською.
 3. Коли буде виведено результати пошуку, потрібно знайти той, який вас зацікавив і натиснути «View Resource» навпроти назви ресурсу.
 4. Якщо ресурс актуальний і доступ до нього не зник через причини, що не залежать від пошукового ресурсу, то ви потрапите на сторінку, де зможете ознайомитись з повнотекстовою версією праці або завантажити її.

Доступ наданий Бібліотекою університету Гринвіч

Детальніше про надані ресурси: https://biblioteka.cdu.edu.ua/index.php/45-vidkryti-dostupy-do-mizhnarodnykh-povnotekstovykh-elektronnykh-dokumentiv/846-biblioteka-universytetu-hrynvicha.html

Як користуватись (Архів Академічної Літератури Університету Гринвіч):

 1. Перейти на головну сторінку репозитарію за посиланням https://gala.gre.ac.uk/
 2. У полі пошуку уведіть пошуковий запит англійською мовою.
 3. На сторінці з результатами пошуку злів серед фільтрів знайти фільтр «FullText». Під цим фільтром обрати пункт «Open-Access»!
 4. У сформованій вибірці знайдіть цікавий вам матеріал і натисніть на його назву.
 5. На сторінці обраної праці буде або посилання для завантаження файлу у форматі PDF, або посилання на сайт, де можна проглянути повний текст праці.

 

З повагою,

колектив Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code