Актуальність практичної філософії та прикладної конфліктології презентували учням Черкаської спеціалізованої школи №27

27 школа

4 лютого 2021 року відбулася  конференція кафедри філософії та релігієзнавства та 9-х, 10-х, та 11-х, випускних класів Черкаської спеціалізованої школи №27 ім. М.К. Путейко Черкаської міської ради Черкаської області.

Метою модераторів зустрічі, доцентів кафедри Олени Астапової,  Володимира Процишина та Павла Кретова було пояснити, чому практична філософія і конфліктологія актуальні і перспективні на ринку праці і чому професії, які оперують «людським символічним капіталом» (human symbolic capital), у XXI столітті переважатимуть традиційні, а також розповісти про можливості самореалізації, які надає навчання в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, та на випусковій кафедрі філософії та релігієзнавства.

Під час зустрічі  було забезпечено належну промоцію основного меседжу зустрічі, учнів було запрошено до участі у численних проектах та програмах кафедри, як in real time, так і  on-line, на віртуальних комунікаційних платформах, роздано інформаційні буклети та флаєри.

Висловлюємо вдячність адміністрації навчального закладу та спеціальну подяку за співпрацю  старшому вчителю Олені Олександрівні Опішанській.

Павло Кретов

20210204_123112

20210204_115636

Поділитись:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code